Jakie atrakcje na wesele wybierają pary młode?

Branża weselna nieustannie zaskakuje nowościami, dostarczając organizatorom coraz więcej interesujących atrakcji dodatkowych do wyboru. Dzięki nim wesela stają się niezapomnianymi uroczystościami, pełnymi śmiechu i radości, no i zapadają wszystkim gościom na długie lata w pamięć. Sprawdzamy najciekawsze atrakcje na wesele.

 

Wódka weselna i dobre jedzenie

 

Bez nich zdecydowanie nie uda się żadna impreza weselna. Smaczne, świeże jedzenie, które w bogactwie wyboru pozwoli najeść się do syta każdemu z gości – jest nieodzownym elementem imprez. Wesele nie uda się również bez smacznych trunków. Wódka na wesele powinna być dobrej jakości, kupiona z legalnego, pewnego źródła. I wcale nie musi to oznaczać dużych wydatków. Tani alkohol na wesele może być kupiony w hurtowni alkoholi. Ponadto oczywiście musi być dobrze schłodzona – w przeciwnym razie nie będzie smakować gościom.

 

Najczęściej wybierane atrakcje weselne

 

Żeby uświetnić imprezę, pary młode dwoją się i troją, wybierając pakiet opcji dodatkowych. Sprawdźmy te najpopularniejsze.

 

  • – Iluzjonista – magik, który podczas krótkiego pokazu wyczaruje kwiaty z kapelusza i zrobi kilka sztuczek, choć traktowany z przymrużeniem oka, sprawi gościom mnóstwo frajdy i na pewno doda weselu atrakcyjności.
  • – Stacja live cooking – stosunkowo młody trend, który polega na przygotowywaniu oryginalnych specjałów na oczach gości. Najczęściej wybieranymi daniami są przysmaki orientalne – sushi, dania kuchni tajskiej czy chińskiej. Biesiadnicy na pewno docenią kunszt mistrza kulinarnego i z apetytem spróbują tego, co dla nich przyrządzi.
  • – Barman mobilny – zgodnie z polskim obyczajem, na dobrym weselu nie może zabraknąć dobrych alkoholi. Na stołach stać powinna zmrożona wódka na wesele, którą goście będą się częstować sami, ale poza tym, bardzo lubianą atrakcją jest bar, w którym można zamówić kolorowe drinki. W barze znaleźć się powinna oczywiście wódka weselna, ale obok niej także wino, wino musujące, gin, whiskey, brandy, tequila i dodatki, które wymieszane z dobrymi alkoholami, stworzą atrakcyjne drinki.
  • – Czekoladowa fontanna, wiejski stół i słodki kącik – uwielbiane przez gości dodatki, które pozwalają spróbować niecodziennych przysmaków w pięknym wydaniu.
  • – Atrakcje na wesele dla dzieci – animator, który zajmie się najmłodszymi i zachęci ich do wspólnej zabawy, dmuchańce, kącik z klockami, kredkami i akcesoriami, które zajmą dzieci i dostarczą im mnóstwo frajdy. Wszystko to jest istotne nie tylko dla maluchów, ale również ich rodziców, którzy będą mogli spokojnie oddać się przyjemności zabawy.
  • – Bańki mydlane – sprawdzona i popularna atrakcja, po którą chętnie sięgają zarówno mali, jak i dorośli goście. Zaletą puszczania baniek jest niski koszt organizacji i naprawdę mnóstwo świetnej zabawy.
  • – Pokaz przygotowywania drinków – oprócz mobilnego baru, można zaproponować gościom także profesjonalny pokaz przygotowywania kolorowych drinków z różnych stron świata. W trakcie takiego pokazu barman opowiada o tajnikach swojego fachu i uczy gości tej trudnej sztuki – a każdy z nich może spróbować swoich sił i samodzielnie przyrządzić coś wspaniałego. Na pokaz musicie zapewnić uczestnikom odpowiednie wyposażenie: dobra wódka weselna, gin, brandy, whiskey i dodatki, które pozwolą przygotować wyskokowe specjały.

 

Atrakcji jest oczywiście znacznie więcej i tylko od waszej wyobraźni zależy, na które z nich postawicie. Bez względu na wybór, jeśli imprezę uświetni dobra wódka weselna i smaczne jedzenie, to wesele nie może się nie udać!