Podane ceny są cenami brutto i obowiązują do wyczerpania zapasów.

Zamów 30 sztuk wina - odbierz darmową dostawę na terenie całej Polski

Wyświetlanie 1–16 z 36 wyników

Cena powyżej 140szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.99 

Cena powyżej 170szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.39 

29.49 

Cena powyżej 120szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.95 

25.99 

Cena promocyjna powyżej 160szt.

Konkurs dla klientów, sprawdź! https://stumbrasnawesele.pl

28.80 

Cena powyżej 170 szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.99 

Cena powyżej 170 szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.99 

Cena powyżej 170szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.99 

28.99 

Cena powyżej 150szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

25.99 

Cena powyżej 120szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

33.49 

Cena powyżej 120szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

26.90 

Cena powyżej 120szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

31.49 

Nie jest dostępny

25.99 

Nie jest dostępny

25.99 

Wódka na wesele

Ceremonia weselna to jeden z najważniejszych momentów w życiu dorosłego człowieka, do którego powraca się potem we wspomnieniach jeszcze wiele razy. To szczególny dzień, w którym gościmy rodzinę, przyjaciół i znajomych, na których nam zależy. Dlatego warto szczególnie zadbać, aby przyjęcie weselne było wyjątkowe i zapamiętane na całe życie przez jego uczestników. Tak zresztą wynika z polskiej, wielowiekowej tradycji odwołującej się do zasad gościnności. A dobre przyjęcie nowożeńców to także jak wiadomo odpowiednia, weselna wódka.

Wesele - szczególny moment w naszym życiu

Planowanie przyjęcia weselnego, zwłaszcza jeśli ma być duże i huczne, może niekiedy zająć nawet rok albo i dłużej. Jest to również nie lada spory wydatek. Dlatego dokładnie trzeba się zastanowić dokonując właściwego wyboru domu weselnego, terminu ślubu, kreacji weselnych, zabaw i atrakcji towarzyszących, kapeli grającej muzykę na żywo, listy przebojów, menu dostosowanego do profilu gości czy dekoracji weselnych.

Szalenie istotna jest również lista gości weselnych, która powinna być opracowana przez obie strony - rodzinę pana młodego i pani młodej.

Wracając do weselnego menu, jego nieodzownym elementem będzie odpowiedzenie sobie na ważne pytanie - jaka wódka na wesele? Albowiem właściwy dobór asortymentu, ilości i rodzajów wódki na wesele to gwarancja udanej zabawy aż do bladego świtu.

Jaka jest rola weselnej wódki?

Rola i symbolika wódki na weselu wykraczają o wiele dalej niż mogłoby się nam pierwotnie wydawać. Wystarczy chociażby wspomnieć, że weselna wódka stanowi motyw przewodni wielu weselnych, ludowych przyśpiewek, jak na przykład -  "gorzka wódka, gorzka wódka, trzeba ją osłodzić..." czy toastów w stylu "gorzko, gorzko!". To właśnie wódką na weselu wita się parę nowożeńców, aby dalej przez całą ceremonię towarzyszyła weselnikom podczas poznawania się, rozmów, spożywania potraw no i oczywiście wyśmienitej zabawy. Tak dzieje się od wieków po dzień dzisiejszy. Dlatego warto pielęgnować tę tradycję i ten szczególny obrządek weselny.

Jaka wódka na wesele?

To niesłychanie częste pytanie, które zadają sobie każdorazowo wszyscy, zajmujący się planowaniem weselnych imprez. A jest przecież z czego wybierać jeśli chodzi o wódkę weselną. Do najlepszych wódek na wesele należą te, określane mianem wyborowych, czyli podlegających dwukrotnemu procesowi destylacji. Na weselnych przyjęciach odnajdziemy jednak też i wódki weselne zwykłe, powstałe ze spirytusu rektyfikowanego rozcieńczonego w odpowiednich proporcjach z wodą. Do weselnej awangardy należą z kolei wódki weselne luksusowe, wielokrotnie destylowane oraz te, należące do kategorii najlepszych wódek na wesele premium i super premium. Te ostatnie wymienione wódki na wesele, wytwarzane są poprzez wielokrotną destylację i dodatkowo wzbogacane poprzez proces filtracji.

Prawdziwe bogactwo weselnej wódki

Bogaty asortyment wódek weselnych uzupełniają nieco bardziej wysublimowane smakowo, a zarazem niszowe wyroby, jak kolejne już, najlepsze wódki na wesele, czyli tak zwane  gatunkowe. W  skład tych dobrych wódek na wesele wchodzą dodatkowo różnego rodzaju smakowe ekstrakty roślinne, olejki czy osładzające je cukry. Ze względu na zawartość danego składnika, dzielimy je na wódki weselne wytrawne, półwytrawne, słodkie, półsłodkie oraz te najsłodsze, czyli likiery.

Najlepsza wódka na wesele to jednak taka, którą lubią weselni goście. Aby sprostać temu wyzwaniu można, co jest coraz częściej praktykowane, rozesłać wraz z zaproszeniem weselnym krótką ankietę na temat preferowanego menu oraz wyboru alkoholi. Takie działanie zdecydowanie będzie pomocne w dokonaniu właściwego wyboru.

Czy warto zaopatrzyć się w alkohole na wesele?

Co do zasady inne trunki alkoholowe niż wódka weselna odgrywają na przyjęciu weselnym zdecydowanie mniejszą rolę. Warto jednak zadbać i o ich odpowiednią reprezentację gatunkową. Niektórzy goście mogą je degustować w ramach aperitifu bądź wybrać przy spożywaniu konkretnych potraw. W weselnym barku nie powinno więc zabraknąć ginu, tequili rumu, whisky, wina a nawet piwa. Wesele bowiem to często spotkanie różnych pokoleń, osób pochodzących z różnych regionów kraju, a niekiedy i zagranicy. Dlatego każdy powinien móc czuć się swobodnie i nieskrępowanie jeśli chodzi o spożywanie trunków alkoholowych. Ich obecność w niczym nie przeszkodzi, aby to właśnie wódka na weselu królowała i stanowiła ceremonialny punkt odniesienia.

Gdzie się udać po najlepszą wódkę na wesele 2022?

Wracając do kwestii planowania przyjęcia weselnego oraz jego budżetu, to miejscem, w którym kupimy bez problemu wszelkie potrzebne trunki weselne i do tego w wyjątkowo dobrych cenach, jest bez wątpienia hurtownia alkoholi taka jak nasza, gdzie znajdziesz szeroki wybór alkoholu na imprezę. Znajdziemy w niej o wiele szerszy asortyment niż w zwykłym sklepie czy też dyskontowej sieci handlowej. Wynika to z faktu, że hurtownie oferują produkty większości dostępnych na danym rynku producentów alkoholi. Z kolei sieć handlowa może mieć podpisane umowy dystrybucyjne wyłącznie z niektórymi producentami, przez co jej alkoholowa oferta jest zdecydowanie bardziej uboga.

Poza tym hurtownia wódki na wesele, co warto powtórzyć, to szczególnie korzystne, możliwie najniższe stawki cenowe ze względu na działalność na dużą, hurtową skalę.

O czym warto jeszcze pamiętać?

Realizując zakup napojów alkoholowych we własnym zakresie, w tym zwłaszcza możliwie najlepszej wódki na wesele, należy wcześniej ustalić taki fakt z obiektem weselnym i zawrzeć odpowiednie zapisy w umowie najmu lokalu. Tego typu opcja jest jak najbardziej możliwa i praktykowana, jednak trzeba ją zabezpieczyć formalnie na możliwie wczesnym etapie przygotowań weselnych.